Zabi draka, porazíš excel? – Ako správne používať gamifikáciu a nepopáliť sa.

//Zabi draka, porazíš excel? – Ako správne používať gamifikáciu a nepopáliť sa.
Zabi draka, porazíš excel? – Ako správne používať gamifikáciu a nepopáliť sa.2016-02-23T12:29:07+00:00

[vc_row][vc_column width=“1/1″][ultimate_spacer height=“40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_team_member team_member=“425″][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]

Zabi draka, porazíš excel? – Ako správne používať gamifikáciu a nepopáliť sa.

Ukážeme, ako gamifikácia funguje a na aké problémy je vhodná.  vysvetlíme, kedy a aké prvky je vhodné použiť, aby nám plnila naše reálne potreby a ciele. na modelových situáciách účastníka prevedieme krokmi designového procesu, ktorý sa nám v praxi osvedčil. vo výsledku účastníkov naučíme nazerať  na svoje výzvy optikou gamifikácie.  na príkladoch z vlastnej praxe ukážeme, kde nám to vyšlo a kde sme sa naopak popálili.

O rečníkovi

Oliver vyrastal v 90. rokoch. Vďaka tomu mu srdce prirástlo ku počítačovým hrám. Počas štúdia andragogiky na fif uk začal skúšať aplikovať herné princípy vo vzdelávaní. Výsledky ho motivovali venovať sa vznikajúcemu konceptu „gamifikácie“ naplno. Po škole preto zbieral skúsenosti na stáži v kalifornskej enterprise gamification consultancy. Odtiaľ si priniesol skúsenosti, ktoré pretavil do vlastného gamifikačného štúdia luducrafts.  Za necelý rok existencie stihlo štúdio priniesť riešenia pre korporátnych klientov, slovenské či zahraničné start-upy, alebo neziskový sektor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]