Personal Branding – Spravte zo seba predajný artikel

//Personal Branding – Spravte zo seba predajný artikel
Personal Branding – Spravte zo seba predajný artikel2016-02-23T12:24:24+00:00

[vc_row][vc_column width=“1/1″][ultimate_spacer height=“40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_team_member team_member=“450″][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]

Personal Branding – Spravte zo seba predajný artikel

Budovanie vašej osobnej značky vám (ak ste napr. freelancer) môže priniesť novú zákazku, nového biznis partnera alebo pomôcť k tomu, aby ste pri hľadaní novej práce, čas venovaný tejto činnosti podstatne skrátili, respektíve úplne odstránili.

O rečníkovi

Pracuje v reklamno-marketingovej agentúre daren&curtis, kde vedie kreatívny tím, s ktorým pracoval pre viacero slovenských, ale aj svetových značiek. Spoluzaložil Truniversity, platformu na vzdelávanie ľudí v oblasti online marketingu a komunikácie. Do jeho portfólia patria napríklad práce pre klientov ako Lenovo, Sygic alebo jednu z najúspešnejších slovenských aplikácií Hopin. Pod jeho vedením vznikli názvy pre desiatky nových firiem, pre ktoré následne spolu s tímom pripravil kompletnú korporátnu identitu a nastavil stratégiu komunikácie.
Je registrovaný asi na všetkých sociálnych sieťach, ktoré si dokážete predstaviť, a videl každú jednu reklamnú kampaň, ktorá sa čo i len mihla na internete aj mimo neho. Verí, že v jednoduchosti je krása a myslí si, že slovo kreativita je v súčasnosti často dehonestované a zbytočne „nahajpované“.
Vo voľnom čase sa venuje vlastným projektom, píše blogy a fotografuje. Miluje funkčný a použiteľný dizajn, cestovanie, hudbu, chutné jedlo, dobrú kávu a všetko, čo má na sebe logo nahryznutého jablka. 😉

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]