Creative academy – cesta ako sa dostať do reklamnej agentúry

//Creative academy – cesta ako sa dostať do reklamnej agentúry
Creative academy – cesta ako sa dostať do reklamnej agentúry2016-02-23T12:21:17+00:00

[vc_row][vc_column width=“1/1″][ultimate_spacer height=“40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/4″][vc_team_member team_member=“464″][/vc_column][vc_column width=“3/4″][vc_column_text]

Creative academy – cesta ako sa dostať do reklamnej agentúry

Creative academy je prvá a jediná akadémia kreativity na slovensku.Chceš študovať a zároveň pracovať? Ponúkame ti ročné štúdium reklamy z praxe a pre prax! creative academy je odrazovým mostíkom pre úspešnú kariéru v reklame. Prednášajúci sú profesionáli z reklamy a marketingu, ktorí majú dlhoročnú prax. Tešiť sa môžete na neobvyklé predmety ako kreativita naživo, copywriting, account, kreatívne písanie, prezentačné zručnosti, portfolio, digital, stratégie, event v praxi, mediálka v praxi a mnoho ďalších.

O rečníkovi

Marek v oblasti reklamy pracuje vyše 8 rokov. Po ukončení štúdia marketingovej komunikácie ho vietor zavial do Prahy kde 5 rokov pracoval pre medzinárodné top reklamné agentúry na trhu ako Mccann Prague, Médea creativity Prague, Studenta media a Mark/BBDO Prague. podieľal sa na komunikácii významných značiek ako mercedes, Pepsi, Vodafone, UPc, Nestlé, Hyundai, E.On a mnoho ďalších. pred mesiacom sa však rozhodol vrátiť na slovenko a momentálne pracuje ako copywriter@ideamaker v agentúre Creative department.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]