Ivan Potančok, Ján Laurenčík a Vladimír Vanek

Ivan Potančok je riaditeľom agentúry vibration.sk, ktorá zabezpečuje kompletné webové riešenia, tvorbu webových aplikácií a eshopov, budovanie kvalitných značiek a internetový marketing. Tvorbu eshopov na mieru postavili na ich vlastnom riešení Sellio, ktoré je prispôsobené pre slovenský trh, obsahuje všetky dôležité funkcie a má prehľadnú a rýchlu administráciu. Tvorbou webov sa zaoberá už od roku 2000.

Ján Laurenčík vedie agentúru Pizza SEO. Má 10 rokov skúseností s komplexnými stratégiami v online marketingu pre ambicióznych klientov zo segmentov ecommerce, cestovný ruch či B2B. Je absolventom Fakulty matematiky, fyziky a informatiky na Komenského univerzite v Bratislave. Ján absolvoval dva ročníky programu Google ALP Executive. Voľný čas venuje svojim 4 deťom a jazdám na cestom bicykli.

Vlado Vanek sa tvorbou webových riešení a online reklamou zaoberá už 15 rokov. V roku 2005 založil spoločnosť Riešenia.com, v ktorej je výkonným riaditeľom. Pracoval na mnohých veľkých i malých klientskych projektoch. Spolu so svojím tímom stál počas troch rokov aj za vývojom portálu PRICEMANIA.sk. Vo firme sa venuje i službe na vyhodnocovanie webových stránok ANALYTICS.sk či unikátnemu nástroju hromadnej automatizovanej reklamy pre eshopy AdBOOST.sk. Vlado sa v oblasti e-commerce a výkonnostného marketingu cíti ako ryba vo vode.

O rečníkovi