Marek Šándor Startitup.sk +Miroslava Kernová Omédiách.com

Startitup.sk je startupový komunitný portál. Je štartovacou čiarou pre množstvo mladých ľudí. Takých, ktorí chcú zatriasť týmto svetom a ukázať že aj na Slovensku a v Čechách sú šikovní ľudia. Startitup je taktiež výnimočný tým, že je tu všetko zadarmo. Od nájdenia kvalitného freelancera pre tvoj startup, cez listovanie a odpromovanie tvojho startupu až po možnosť získať pracovnú pozícu v startupe. To všetko a množstvo ďalších fičúr nájdeš pod jednou strechou na Startitup.sk.

Marek Šándor je spoluzakladateľ Startitup Group, pod ktorý patria portáli ako emefka, odzadu, startitup, interez, sketcher a ďalšie. Ešte pred založením portálu startitup.sk, pracoval v USA na svojom tech startupe droppie. V súčasnosti pôsobí aj ako predseda predstavenstva PUNK VENTURES, ktorej úlohou je investovanie do slovenských a českých digitálnych projektov.

Omédiach.com je webový portál o médiách, ale aj o reklame a marketingu. Prináša exkluzívne informácie a komentáre zo sveta a zákulisia médií nezávislé na vydavateľoch a mediálnych domoch.

Web riadi Miroslava Kernová. Médiám, etike v žurnalistike, novým médiám a mediálnej legislatíve sa venovala ako novinárka jedenásť rokov hlavne v denníku SME. Od roku 2010 do januára 2012 bola redaktorkou ekonomického vydavateľstva Trend Holding špecializujúcou sa na médiá.

S webom Omédiách.com sa stala E-ženou 2012 a bola viackrát nominovaná na Novinársku cenu OSF a Krištáľové krídlo v kategórii Publicistika a literatúra.

Sú to naši mediálni partneri a pripravili si pre nás zaujímavú diskusiu.

O rečníkovi